Lindo Sala E Quarto, Pe Na Areia Em Ipanema
| Wi-Fi | Ιδιωτική παραλία Παραλία | Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Το διαμέρισμα Lindo Sala E Quarto, Pe Na Areia Em Ipanema Ρίο ντε Τζανέιρο 40 τ.μ. Απέχει περίπου 10 χλμ. από τον σιδηροδρομικό σταθμό Κεντρικός ς Estação D Pedro II και μόλις 6 λεπτά με τα πόδια από το Πάρκο Garota de Ipanema. Οι επισκέπτες μπορούν να χρησιμοποιήσουν Wi-Fi για εργασία ή ψυχαγωγία.
Η Πλατεία Στρατηγού Osório απέχει μόλις 10 λεπτά με τα πόδια από αυτό το διαμέρισμα. Το διαμέρισμα Lindo Sala E Quarto, Pe Na Areia Em Ipanema βρίσκεται σε εκλεκτή τοποθεσία, περίπου 600 μέτρα από σταθμό του μετρό General Osório. Αυτό το διαμέρισμα με 1 υπνοδωμάτιο βρίσκεται μόλις 14 λεπτά με τα πόδια από το Ρίο ντε Τζανέιρο.
Επιπλέον, υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών και πετσέτες. Αυτό το διαμέρισμα διαθέτει ντους.
Σ' αυτό το κατάλυμα υπάρχει πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα με ψυγείο, φούρνο και μαγειρικά σκεύη. Η στάση λεωφορείων Brs 1 απέχει περίπου 500 μέτρα από αυτό το κατάλυμα.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Tropical Islands4439 χλμ.
- Praia Vermelha4,7 χλμ.
- Αεροδρόμια
- Ρίο Ντε Τζανέιρο Σάντος Ντουμόν Αεροδρόμιο13 χλμ.
- Σταθμοί τραίνων
- Κεντρικός Σταθμός Estação D Pedro II10 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Επιτρέπονται κατοικίδια
Γεύματα και ποτά
- Κουζινικά είδη
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Παραλία
Στο δωμάτιο
- Πλυντήριο ρούχων
- Δωρεάν προϊόντα περιποίησης
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Ποια είναι τα πιο γνωστά αξιοθέατα στην περιοχή του το διαμέρισμα Lindo Sala E Quarto, Pe Na Areia Em Ipanema;
Οχυρό της Κόπα Καμπάνα καθώς και ΠαραΛία Arpoador βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Lindo Sala E Quarto, Pe Na Areia Em Ipanema. - ❓
Πόσο έχει η κράτηση στο το διαμέρισμα Lindo Sala E Quarto, Pe Na Areia Em Ipanema;
Η τιμή κράτησης στο το διαμέρισμα Lindo Sala E Quarto, Pe Na Areia Em Ipanema αποτελεί 88$. - ❓
Επιτρέπονται κατοικίδια στο το διαμέρισμα Lindo Sala E Quarto, Pe Na Areia Em Ipanema;
Οι επισκέπτες του το διαμέρισμα Lindo Sala E Quarto, Pe Na Areia Em Ipanema μπορούν να φέρουν κατοικίδια.